Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

09.02.2023 14:53

Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі товару - "Вугілля кам'яне"

default-for-import.jpg

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівель, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі –

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

 

Управління культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради Одеського району Одеської області.

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Вугілля кам’яне» (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 09110000-3 Тверде паливо).

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями: UA-2023-02-07-002973-a. Вугілля кам’яне.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 155 500,00 грн.

 

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют).

Відповідно до вказаної методики, розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну предмета закупівлі, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, на дату формування очікуваної вартості. Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічного товару, що є предметом закупівлі, через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro». Також враховувався Річний план закупівель на 2023 рік та кошторис на 2023 рік.

 

Розмір бюджетного призначення: 155 500,00 грн., згідно з розрахунком до показників видатків, що включені до кошторису на 2023 рік.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик.

Якісні та технічні характеристики визначені з урахуванням реальних потреб споживання вугілля кам’яного, як енергоносія, структурним закладом управління культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради Одеського району Одеської області. За одиницю виміру кількості вугілля кам’яного приймається тонна. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності об’єкту замовника в опалювальний період, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного року, становить 10 тон на 2023 р.

Якісні характеристики товару повинні відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товару та технічним умовам щодо їх виробництва, за наступними показниками:

 

 

Найменування

товару

Одиниця

вимірювання

Кількість

 

1

 

Вугілля кам'яне марки Г(Г2) (13-100)

 

тонна

 

10

 

 1. З метою підтвердження якості та марочної приналежності вугілля, учасник, з яким буде укладено договір про закупівлю, зобов’язується надавати по мірі поставок копії сертифікатів (посвідчень) якості на кожну партію товару, що постачається.

Послуги, які обов’язково надає учасник та включає в ціну товару:

 • доставка вугілля кам’яного за адресою замовника, що вказана в тендерній документації навантаження/розвантаження вугілля, а також зберігання вугілля (в разі необхідності).
 1. Загальні умови поставки товарів:

- місце поставки – Україна, 67550, Одеська область, Одеський р-н, смт. Нові Білярі, Театральна, буд 4.;

 1. Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника.

Вугілля, що є предметом даної закупівлі, повинно відповідати наступним вимогам стосовно показників зольності та вологості:

 

 

 

№ з/п

 

 

Марка товару

Зольність на сухий стан палива, % не більше ніж

Загальна волога на робочий стан палива, %

не більше ніж

 

1

 

Вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)

 

24

 

8

 

 

 1. Для підтвердження відповідності вугілля зазначеним вимогам учасник надає у складі тендерної пропозиції:
  1. Довідку у довільній формі, яка повинна містити інформацію щодо кількісних та якісних показників вугілля, в тому числі показників нижчої теплоти згорання на робочий стан палива, зольності на сухий стан палива, вологи на робочий стан палива, інших якісних показників згідно цієї тендерної документації з посиланнями на відповідні нормативні документи, вимогам яких відповідає вугілля, що буде постачатись згідно умов даної процедури закупівлі;
  2. Оригінал або копія дійсного договору (-ів) учасника з виробником (-ми) пропонованої марки вугілля або з будь-яким іншим суб’єктом господарювання, що здійснює реалізацію та/або відвантаження пропонованої марки вугілля учаснику торгів, щодо відвантаження вугілля кам’яного на користь учасника, в тому числі визначеної вимогами даної тендерної документації марки. (надається якщо учасник не є виробником пропонованої марки вугілля);

 

  1. Оригінал або копію сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, на пропоновані марки вугілля кам’яного та дійсного на дату розкриття тендерних пропозицій виданий на ім’я виробника.;
  2. Оригінал або завірену копію Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на пропоновані марки вугілля (в якому виробником зазначається той суб’єкт господарювання вугілля виробництва якого пропонується до постачання учасником) про відповідність вугілля встановленим медичним критеріям безпеки/показникам, дійсний на кінцеву дату подання тендерних пропозицій;
  3. На підтвердження дотримання виробником пропонованої продукції вимог чинного законодавства України довідку в довільній формі із посиланнями на інформаційну систему

«Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» (http://dozvil.ndiop.kiev.ua/), в якому повинна міститись інформація про наявність у виробника вугілля, вугілля виробництва якого пропонується до постачання наступних документів:

  • чинного дозволу, виданого Державною службою України з питань праці, щодо експлуатації устаткування для дроблення та/або сортування та/або збагачення корисних копалин у вугільній промисловості;
  • чинного дозволу, виданого Державною службою України з питань праці, щодо виконання робіт підвищеної небезпеки (або надати оригінали або копії вищевказаних дозволів)
  • На підтвердження дотримання виробником пропонованої продукції вимог чинного законодавства України надати довідку із посиланням на висновок з оцінки впливу на довкілля в реєстрі згідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» №2059-VIII від 23.05.2017р.

Додаткові умови:

  • Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника.
  • Щоб уникнути негативного впливу на якість і масу вугілля учасник повинен надати гарантійний лист довільної форми про те, що вугілля буде без сміття, землі, камінців, потертості.

-дані у всіх наданих документах щодо виробника повинні співпадати;

-на всі документи видані не на ім’я учасника необхідно надати листи-дозволи на використання документів від власника документів, видані на ім’я учасника або постачальника учасника із вказанням номеру ідентифікатору закупівлі.

Оплата за поставлений товар здійснюється у відповідності до Бюджетного законодавства України з урахуванням відтермінування платежу.

Загальні умови поставки товару:

 • поставка здійснюється за адресою Замовника в робочі дні з 8 години до 17 години.