06.11.2024 15:08
Про початок опалювалюного сезону в Південному
Відповідно до розпорядження, з понеділка 4 листопада розпочато активні підготовчі роботи для запуску опалювального сезону в Південному. Вчора фахівці комунального підприємства «Южтеплокомуненерго» отримали газ, провели розпал котелень та вже підключили перший мікрорайон. Станом на сьогодні, він забезпечений теплом.
Наразі триває підключення житлових будинків третього та четвертого мікрорайонів. Зокрема, особлива увага приділена навчальним та дошкільним закладам.
«Ми активно працюємо, аби якомога швидше забезпечити кожен район теплом і комфортом», – зазначає директор КП «Южтеплокомуненерго» Андрій Шестов.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Увага! Сарана!
22/06/2026
ПЕРЕВІР СВІЙ ЗІР БЕЗКОШТОВНО
Усі новини