19.07.2024 11:16
Увага!
![669a21bee8bdc__YouTube-uvaga.jpg 669a21bee8bdc__YouTube-uvaga.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/40/261153/669a21bee8bdc__YouTube-uvaga.jpg)
Відповідно до наказу тимчасово виконуючого обов’язки командира оперативна-тактичного угрупування «Одеса» та начальника Одеської обласної військової адміністрації від 07.06.2024 № 13/18 «Про встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів та окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану», доводимо до відома, що на території Южненської міської територіальної громади встановлено особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, затоках, у внутрішніх морських водах в межах пляжних зон та на територіях пляжних зон, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря. На вказаних територіях заборонено перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів. На території Южненської міської територіальної громади не визначались місця масового відпочинку людей на воді.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
УВАГА !!!!! АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА !!!!
26/07/2024
Доступність публічних послуг
25/07/2024
ГРОМАДА ПРОЩАЄТЬСЯ З ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ…
Усі новини