12.07.2024 13:08
11 липня 2024 у центрі зайнятості відбувся тренінг по Всеукраїнській програмі ментального здоров’я «Ти як?»
![669100eab8db8__12.07.2024--ти-як3-(1).jpg 669100eab8db8__12.07.2024--ти-як3-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/40/259339/669100eab8db8__12.07.2024--ти-як3-(1).jpg)
11 липня шукачі роботи у тому числі внутрішньо переміщені особи взяли участь у тренінгу з техніки самодопомоги та підтримки тих, хто знаходиться поруч. Представники міжнародної гуманітарної організації INTERSOS психологині Оксана і Леся запропонували дієві механізми, які допомагають психологічній стійкості у часи повномасштабної війни та переконали, що піклування про ментальне здоров’я настільки ж важливо, як і піклування про фізичне здоров’я. Виконані вправи навчили знижувати рівні стресу та тривожності та навчили, як допомагати близьким.
Протягом роботи тренінгу, окрім підвищення обізнаності про психічне здоров’я, розглянуті шляхи реагування на потреби людини під час надзвичайних ситуацій. І кожен учасник дізнався, як можна щоденно дбати про себе те близьких, чим та як допомагати .
З питань участі у заходах звертайтесь до Южненського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою м. Южне,
вул. Т.Г. Шевченка, 6 або за телефоном: 068-8853227
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Безпека експлуатації електрогенераторів
11/07/2024
УВАГА ІНФОРМАЦІЯ!
Усі новини