05.07.2024 13:06
🏊🏊♀️Відвідування міського голови Володимира Новацького спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп»
Южненський міський голова, Володимир Миколайович Новацький, відвідав спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», де нині відпочивають школярі під час літніх таборів. Цей сезон особливо значущий, оскільки лагері запрацювали вперше під час повномасштабного вторгнення.
Володимир Новацький постійно контролює діяльність комплексу, аби переконатися, що все працює належним чином і відповідає потребам відвідувачів. Зокрема, він активно спілкується з відпочиваючими, щоб з'ясувати їхні враження та запропонувати можливі покращення.
Комплекс «Олімп» відкритий для всіх бажаючих, і кожного ранку на пляжній локації проводяться заняття з аеробіки під керівництвом досвідченого тренера.
У майбутньому планується подальше оновлення та розвиток комплексу, щоб забезпечити ще більше можливостей для відпочинку та оздоровлення мешканців міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
22 червня 2026 року, після полону повертається додому наш земляк, Захисник України — ПРУС МИКОЛА
20/06/2026
22 червня Південнівська громада попрощається з Захисником України ПРИЛУЦЬКИМ АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ...
19/06/2026
Безпека на воді — понад усе!
19/06/2026
ВРУЧЕННЯ НАГОРОД РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ
Усі новини