22.05.2024 14:04
ГРОМАДА ПРОЩАЄТЬСЯ З ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ…
![664dd16384477__Picsart_23-02-23_16-35-14-711.webp.jpg 664dd16384477__Picsart_23-02-23_16-35-14-711.webp.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/40/240493/664dd16384477__Picsart_23-02-23_16-35-14-711.webp.jpg)
24 травня 2024 року Южненська міська громада прощається з Захисником України – НІГРУЦЕЮ АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ – командиром розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону в/ч А0666, молодшим сержантом ЗСУ, який вважався зниклим безвісті, загинув 18 серпня 2022 року, біля населеного пункту Олександрівка Херсонської області.
Щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Андрія, вічна пам’ять Захиснику України, який віддав своє життя в бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність!
24 травня в громаді оголошено Днем жалоби. На знак скорботи просимо забезпечити приспущення Державних Прапорів на будинках і спорудах громади.
О 10 год. 00 хв. вшануймо світлу пам'ять військовослужбовця хвилиною мовчання. Навіки в пам’яті, назавжди у строю !
Місце та час прощання незмінний, але не публікується з метою уникнення втрат серед цивільного населення в результаті обстрілів зі сторони окупаційних військ російської федерації.
![Нігруца.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/40/240494/Нігруца.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
УВАГА !!!!! АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА !!!!
26/07/2024
Доступність публічних послуг
25/07/2024
ГРОМАДА ПРОЩАЄТЬСЯ З ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ…
Усі новини