Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

17.04.2024 10:23

Робоча зустріч щодо організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

661f791c2a389__Узбережжя-2.jpg

16 квітня в Южненській міській територіальній громаді відбулась робоча зустріч начальника Южненського  відділу Одеської філії  Одеського обласного центру зайнятості  Ірини Черепащук та заступника начальника відділу Олени Музики із керівництвом та представниками кадрової служби комунального підприємства Южненської міської ради Одеського району Одеської області   «ЮЖНЕНСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ» . Директор підприємства  Дмитро Прохоров  та заступник Наталя Андрухів одними з найперших  висловили готовність до співпраці у даному напрямку.  Детально розглянуті та з’ясовані питання організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, а саме видів та обсягів робіт, порядку фінансування та звітності.

Під час зустрічі роботодавцю надано вичерпну інформацію щодо механізму співпраці, підбору персоналу, зокрема  залученню безробітних та незайнятих внутрішньо переміщених  осіб  з метою пом'якшення наслідків безробіття, отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості та, відповідно, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення громади.

Також, презентовані й інші активні програми служби зайнятості: можливість проходження професійного навчання для дорослого населення в Одеському ЦПТО ДСЗ; отримання ваучера; присвоєння/підтвердження кваліфікації на базі ДНЗ "Одеський центр ПТО ДСЗ"; отримання роботодавцями компенсації єдиного соціального внеску чи заробітної плати за працевлаштування певних категорій громадян.

Корисні посилання

Суспільно корисні роботи  https://old.dcz.gov.ua/storinka/suspilno-korysni-roboty

Компенсації за працевлаштування https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit