Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

04.03.2024 15:59

Фонд комунального майна Южненської міської ради Одеського району Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення технічної інвентаризації та незалежної оцінки з метою визначення ринкової вартості майна комунальної власності , а саме:

default-for-import.jpg

Об’єкт благоустрою: еспланада пам’яті для вшанування загиблих (померлих) військовослужбовців ЗСУ, яка розташована в районі площі Перемоги по вул. Т.Г.Шевченка м. Южного Одеського району Одеської області.

Балансоутримувачем  майна є Фонд Комунального майна  Южненської міської ради Одеського району Одеської області.

Претенденти подають до Фонду комунального майна конкурсну документацію згідно вимог п.2.4  р.II «Про затвердження  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та розробників документації із землеустрою», затвердженого рішенням Южненської міської ради від 05.04.2012р. №468-VI.
Суб’єкт оціночної діяльності зобов’язаний отримати рецензію і надавати її разом із звітом про оцінку майна до Фонду комунального майна .
 Конкурсну документацію слід подавати до Фонду комунального майна Южненської міської ради Одеського району Одеської області за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу  (включно) за адресою:  65481,  Одеська обл.,  м.Южне,  просп. Григорівського десанту,  18, каб. № 206. Телефон для довідок :  (04842) 3-30-48.
 Конкурс відбудеться  29.03.2024 року об  11.00  годині у Фонді комунального майна Южненської міської ради Одеського району Одеської області за адресою:  65481,  Одеська обл., м. Южне, просп. Григорівського десанту, 18.  

Голова ФКМ ЮМР                                                               Наталя ПІТУСЬ