Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

05/12/2023

Розпорядження міського голови від 05.12.2023 № 28/06-23 «Про оголошення Дня жалоби в Южненській міській територіальній громаді»

Керуючись п.20, ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», з метою вшанування пам’яті померлого військовослужбовця, мешканця м.Южного, Горбачьова Віталія Вікторовича – помічника начальника відділення об’єднаної вогневої підтримки військової частини А4689, капітана Збройних Сил України,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Оголосити в Южненській міській територіальній громаді 7 грудня 2023 року Днем жалоби.
2. На знак скорботи за загиблим, забезпечити приспущення (вивішування із траурною стрічкою) Державного Прапора України на будинках і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та інших об’єктів.
            3. 7 грудня 2023 року о 10 год. 00 хв. вшанувати пам'ять військовослужбовця хвилиною мовчання, по можливості зупинити на цей час виробничий процес, зупинити рух громадського та приватного транспорту.
 4. Обмежити 07.12.2023 року проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах культури, торгівлі та громадського харчування, в громадському транспорті.
5. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному сайті Южненської міської  територіальної громади та через засоби масової інформації.  
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Заступник міського голови – начальник
управління правового забезпечення та взаємодії
з державними органами Южненської міської ради
Одеського району Одеської області                                                            Леонід НЕЙКОВ

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення