Логотип

Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

31/10/2023

Рішення міської ради від 26.10.2023 № 1543-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степановій Марії Федорівні»

Розглянувши клопотання громадянки Степанової Марії Федорівни від 12.01.2022 року № 16/09-01 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої на території Южненської міської територіальної громади Одеського району Одеської області та акт попереднього вибору земельної ділянки комунальної власності Южненської міської територіальної громади, керуючись  ст. ст. 12, 81,116, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України “Про землеустрій” та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Южненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Степановій Марії Федорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1200 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: с. Сичавка Одеського району Одеської області, вул. 6 Проектний провулок, 51.
2. Розроблений та погоджений відповідно до законодавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати до Южненської міської ради Одеського району Одеської області для розгляду та затвердження  у встановленому законом порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань адміністративно-територіального устрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Гречкін О. М.).

Южненський міський голова                          Володимир НОВАЦЬКИЙ

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення