Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

08/05/2023

Рішення міської ради від 04.05.2023 № 1351-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРОТРЕЙД ІНВЕСТМЕНТС”»

Розглянувши клопотання директора Товариства з обмеженою відповідальністю “АГРОТРЕЙД ІНВЕСТМЕНТС” Рахильчука О.В. від 26.12.2022 року № 729/09-01, керуючись ст. ст. 12, 93, 122, 123, ч.2 ст. 134, Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України “Про землеустрій” та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Южненська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Надати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРОТРЕЙД ІНВЕСТМЕНТС” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, орієнтовною площею 0,6000 га, для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, із земель комунальної власності, що розташована на території смт Нові Білярі Южненської міської територіальної громади Одеського району Одеської області.
2. Розроблений та погоджений відповідно до законодавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду подати до Южненської міської ради Одеського району Одеської області для розгляду та затвердження в установленому законом порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань адміністративно-територіального устрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Гречкін О.М.).

Южненський міський голова                    Володимир НОВАЦЬКИЙ