25/07/2024
Проект рішення від 25.07.2024 «Про погодження звіту про результати виконання Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської міської територіальної громади на 2022-2026 роки за І півріччя 2024 рік»
Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міської ради Леоніда НЕЙКОВА щодо виконання Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 23.12.2021 р. № 900-VIII із змінами, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Южненської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Погодити звіт про результати виконання Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 23.12.2021 р. № 900-VIII із змінами, за І півріччя 2024 року та винести на розгляд сесії Южненської міської ради (додається).
Проєкт рішення підготовлений
Управлінням правового забезпечення та
взаємодії з державними органами
Южненської міської ради
Прикріплені файли: