Логотип

Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

21/06/2024

Проект рішення від 21.06.2024 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Черновінській Катерині Миколаївні»

Розглянувши клопотання громадянки Черновінської Катерини Миколаївни від 05.06.2024 року № 987/08-01 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва, керуючись  ст. ст. 12, 116, 118, 121, 123 пп 5 п 27 Перехідних положень Земельного кодексу  України, ст. 50 Закону України “Про землеустрій” та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Южненська міська рада


ВИРІШИЛА:

    1. Надати дозвіл громадянці Черновінській Катерині Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0600 га, для ведення садівництва,  що розташована за адресою: Одеська область, Одеський район, Южненська  територіальна громада, СМ «Тилигул-Кошари», СТ «Дельта»,                             вул. 11 Степова, ділянка №6.
    2. Розроблений та погоджений відповідно до законодавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у 6 (шести) місячний термін подати до Южненської міської ради Одеського району Одеської області для розгляду та затвердження у встановленому законом порядку.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань адміністративно-територіального устрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Інна ПОЛЯКОВА).


Проєкт рішення підготовлено 
ФКМ ЮМР 
 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення