Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

15/04/2024

Проект рішення від 15.04.2024 «Про внесення змін та доповнень до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «ОЛІМП» Южненської міської ради на 2024 рік»

     Заслухавши інформацію директора Комунального некомерційного підприємства «СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «ОЛІМП» Южненської міської ради Ануфрієва О.М. про фінансовий план підприємства на 2024 рік, керуючись п.п. 4, п. а, ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою удосконалення системи морального і матеріального заохочення у сфері фізичної культури та спорту, стимулювання досягнення високих спортивних результатів, виконавчий комітет Южненської міської ради 

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни та доповнення до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «ОЛІМП» Южненської міської ради на 2024 рік шляхом викладання його в новій                        редакції (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника управління освіти Южненської міської ради Одеського району Одеської області Баранецьку О.Г.

Проект рішення підготовлений
Директор КНП «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» 

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення