Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

21/11/2023

Проект рішення від 21.11.2023 «Про внесення змін та доповнень до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Южненської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 28.10.2022 р. № 1121-VIII, шляхом викладення її у новій редакції»

У зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, відповідно Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 27.07.2023 № 3275-IX, керуючись частиною третьої статті 98 Кодексу цивільного захисту України, згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» із змінами, враховуючи протокол №13 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09 листопада 2023 року, з метою забезпечення функціонування критично важливих об’єктів для життєдіяльності населення громади в умовах воєнного стану, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Южненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Южненської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 28.10.2022 р. № 1121-VIII, шляхом викладення її у новій редакції (додається).
2. Затвердити Номенклатуру та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і  ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій на території Южненської міської територіальної громади (додаток 1).
3. Фінансовому управлінню Южненської міської ради Одеського району Одеської області при підготовці змін до місцевого бюджету на 2023 рік та при складанні проєктів бюджетів на 2024 – 2025 роки  передбачити кошти для реалізації заходів Програми в межах наявного фінансового ресурсу.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ (Денис ЩАМБУРА) та комісію з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва Южненської міської ради (Сергій КОЗАК).

Проект рішення підготовлений
Управлінням правового забезпечення та 
взаємодії з державними органами 
Южненської міської ради 

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення