Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

21/11/2023

Проект рішення від 21.11.2023 «Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення діяльності ЮЖНЕНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 08.03.2022 № 953-VIII, шляхом викладення її у новій редакції»

Враховуючи розгортання повномасштабних військових дій на території України, з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обороноздатності держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, якісного забезпечення виконання першочергових заходів з організації, підготовки та ведення територіальної оборони на території Южненської міської територіальної громади, відповідно до Закону України від 6 грудня 1991 року №1932-XII «Про оборону України»,  Закону України від 16 липня 2021 року № 1702-IX  «Про основи національного спротиву», Закону України від 12 травня 2015 року №389-VIII «Про правовий режим воєнного стану», «Положення про добровольчі формування територіальних громад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року №1449, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Южненська міська рада
 
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Програми забезпечення діяльності ЮЖНЕНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Южненської міської ради від 08.03.2022                            № 953-VIII, шляхом викладення її у новій редакції (додається).
2. Відповідальним виконавцям вжити заходів щодо реалізації завдань та заходів Програми у порядку, встановленому бюджетним законодавством.
3. Фінансовому управлінню Южненської міської ради щороку при формуванні проекту/внесенні змін до місцевого бюджету передбачити кошти на фінансування заходів, визначених Програмою, виходячи з наявного фінансового ресурсу.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва Южненської міської ради (Козак С.Р.) та на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ Южненської міської ради              (Щамбура Д.В.).

Проєкт підготовлено 
ЮКП «МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА»

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення