Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

20/11/2023

Проект рішення від 20.11.2023 «Про затвердження Міської програми підтримки суб’єкта у сфері аудіовізуальних медіа (КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «МИГ»), засновником якого є Южненська міська рада, на 2024-2026 роки»

Заслухавши доповідь директорки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «МИГ», Ольги ГОДОВЕНКО, щодо підтримки суб’єкта у сфері аудіовізуальних медіа КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «МИГ», засновником якого є Южненська міська рада, з метою поліпшення умов творчої діяльності та виробничого побуту працівників СТУДІЇ «МИГ», забезпечення гідного рівня оплати  праці, зміцнення матеріально-технічної бази та збереження  кадрового потенціалу працівників, а також  у зв’язку з переходом телекомпанії на мовлення у цифровому форматі, відповідно до виконання статті 91 Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про медіа», ««Про державну підтримку медіа, гарантії професійної діяльності та соціальний захист журналіста», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Южненська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Міську програму підтримки суб’єкта у сфері аудіовізуальних медіа (КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «МИГ»), засновником якого є Южненська міська рада, на 2024-2026роки (додається).
  2. Фінансовому управлінню Южненської міської ради при складані проєктів міських бюджетів на 2024-2026 роки, передбачати асигнування для реалізації заходів в межах наявного фінансового ресурсу.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ Южненської міської ради (Денис ЩАМБУРА) та на постійну         комісію з питань бюджету, фінансово – економічної, інвестиційної політики та підприємництва Южненської міської ради (Сергій КОЗАК).
  

Проєкт рішення підготовлений
КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ 
ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ  
ТЕЛЕБАЧЕННЯ «МИГ

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення