Южненська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

13/11/2023

Проект рішення від 13.11.2023 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КУЛІНДОРПРОМІНВЕСТ”»

Розглянувши клопотання директора Товариства з обмеженою відповідальністю “КУЛІНДОРПРОМІНВЕСТ” Беседовської Людмили від 20.10.2023 року №1086/09-01, керуючись ст. ст. 12, 93,122, 123, ч.2 ст 134, Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України “Про землеустрій” та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Южненська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Надати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КУЛІНДОРПРОМІНВЕСТ” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, орієнтовною площею 0,18 га, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту, із земель комунальної власності, що розташована на території смт Нові Білярі Южненської міської територіальної громади Одеського району Одеської області.
2. Розроблений та погоджений відповідно до законодавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду подати до Южненської міської ради Одеського району Одеської області для розгляду та затвердження в установленому законом порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань адміністративно-територіального устрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Гречкін О.М.).

Проєкт рішення підготовлено
ФКМ ЮМР


Прикріплені файли: